Nr 36/ 2024

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E S K I E

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.09.2024r.

1.  Dzisiaj, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

2.  W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy:

• w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma;
  • w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

• 3.  W tym tygodniu odbędą się spotkania chóru parafialnego i scholii dziecięcej. I tak: w środę, 11 września, o godz. 20:00 chór (sala tradycji Wolnica); natomiast w piątek, 13 września o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie scholki dziecięcej.

4.  Za dwa tygodnie, w sobotę 21 września, zapraszam na spotkanie po Mszy św. wieczornej o godzinie 17:00 młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania w naszej Parafii.

5.  Również za dwa tygodnie, w niedzielę 22 września, zapraszam Rodziców dzieci klasy trzeciej SP, które rozpoczęły przygotowanie do pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. o godzinie 11:00 w kościele.

6.  Uwaga. W tym tygodniu Msze św. w środę i piątek wyjątkowo są przeniesione z godziny 7:00 na godzinę 8:00.

7.  Do nabycia jest tygodnik katolicki „Gość Niedzielny” oraz tygodnik „Niedziela”. Dla najmłodszych czasopismo „Staś”.

8.  Za troskę o porządek w kościele oraz przy kościele dziękujemy:

• Paniom: Patrycji Kubiela, Katarzynie Pazdur, Józefie Głuszek oraz Panom: Stanisławowi Kuglin i Eugeniuszowi Głuszek.

• Na przyszły tydzień o taką troskę proszę:

• Rodzinę Nowożeńców.

• 9.  Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzę miłego wypoczynku niedzielnego, błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym nowym tygodniu i opieki Matki Bożej. Pozdrawiam Parafian chorych i starszych pozostających w domach i przebywających w szpitalach.